Παρουσίαση
| Αξεσουάρ | Καλώδιο |
| Αναδιπλούμενο καλώδιο | Όχι |
| Συνδεσιμότητα | USB-A / USB-C - Lightning / USB-C |
| Χρώμα προϊόντος | Γκρι |
| Λειτουργικότητα | Δεδομένα και Φόρτιση |
| Μήκος καλωδίου | 2m |
| Ικανότητα | 240W |
Πακέτο Πώλησης
| Συσκευασία | Blister |
Έχετε λογαριασμό;
Συνδεθείτε για ταχύτερη ολοκλήρωση των αγορών σας.
€0,00 EUR
Χωρίς απόθεμα
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
Παραλάβετε την παραγγελία σας εγκαίρως με τη βοήθεια των αποτελεσματικών και αξιόπιστων υπηρεσιών παράδοσης μας.
Από ερωτήσεις σχετικά με τα προϊόντα έως την υποστήριξη μετά την πώληση, η ομάδα των ειδικών μας είναι εδώ για να σας βοηθήσει.
Εάν δεν είστε απόλυτα ικανοποιημένοι με την αγορά σας, παρακαλούμε επικοινωνήστε με την ομάδα εξυπηρέτησης πελατών μας. Δείτε περισσότερα







| Αξεσουάρ | Καλώδιο |
| Αναδιπλούμενο καλώδιο | Όχι |
| Συνδεσιμότητα | USB-A / USB-C - Lightning / USB-C |
| Χρώμα προϊόντος | Γκρι |
| Λειτουργικότητα | Δεδομένα και Φόρτιση |
| Μήκος καλωδίου | 2m |
| Ικανότητα | 240W |
| Συσκευασία | Blister |



Διακριτική αισθητική υπογραφή
Με την ενσωμάτωση ενός δυναμικού συστήματος φωτισμού LED πολλαπλών χρωμάτων, το καλώδιο προσφέρει μια βυθιστική οπτική ανατροφοδότηση, επισημαίνοντας τον μοντέρνο και αυθεντικό χαρακτήρα.
Μια έξυπνη λύση για πολλαπλές απαιτήσεις
Με το πολυλειτουργικό σχεδιασμό με διπλούς συνδέσμους, αυτό το καλώδιο επιτρέπει την προσαρμογή μεταξύ USB, Type-C και Lightning προσφέροντας ελευθερία σύνδεσης, άμεση απόκριση και πλήρη έλεγχο.
Προδιαγραφές:
Υλικά: σιλικόνη, αλουμινένιο κράμα, ψευδάργυρος;
Βύσμα: USB/Type-C σε Type-C/Lightning;
Ισχύς: 240W;
Ταχύτητα μεταφοράς: 480Mbps;
Έξοδος ρεύματος: 5A;
Μήκος καλωδίου: 2m.

Εναλλακτικά προϊόντα
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
Συχνά αγοράζονται μαζί
Προώθηση σε ανώτερη έκδοση
Δημοφιλή στην ίδια κατηγορία