Παρουσίαση
| Αξεσουάρ | Καλώδιο |
| Αναδιπλούμενο καλώδιο | Όχι |
| Συνδεσιμότητα | USB-C - Lightning / microUSB / USB-C |
| Χρώμα προϊόντος | Μπλε |
| Λειτουργικότητα | Φόρτιση |
| Μήκος καλωδίου | 1.5m |
| Ικανότητα | 100W |
Πακέτο Πώλησης
| Συσκευασία | Blister |
Έχετε λογαριασμό;
Συνδεθείτε για ταχύτερη ολοκλήρωση των αγορών σας.
€0,00 EUR
Σε απόθεμα
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
Παραλάβετε την παραγγελία σας εγκαίρως με τη βοήθεια των αποτελεσματικών και αξιόπιστων υπηρεσιών παράδοσης μας.
Από ερωτήσεις σχετικά με τα προϊόντα έως την υποστήριξη μετά την πώληση, η ομάδα των ειδικών μας είναι εδώ για να σας βοηθήσει.
Εάν δεν είστε απόλυτα ικανοποιημένοι με την αγορά σας, παρακαλούμε επικοινωνήστε με την ομάδα εξυπηρέτησης πελατών μας. Δείτε περισσότερα







| Αξεσουάρ | Καλώδιο |
| Αναδιπλούμενο καλώδιο | Όχι |
| Συνδεσιμότητα | USB-C - Lightning / microUSB / USB-C |
| Χρώμα προϊόντος | Μπλε |
| Λειτουργικότητα | Φόρτιση |
| Μήκος καλωδίου | 1.5m |
| Ικανότητα | 100W |
| Συσκευασία | Blister |



Το άσο στο μανίκι σου
Θέλεις να μπορείς να φορτίσεις το συντομότερο δυνατόν ένα, δύο ή τρία συσκευές ταυτόχρονα; Με τη βοήθεια αυτού του καλωδίου θα απολαύσεις μια τέλεια εμπειρία.
100% μπαταρία στο λεπτό
Δεν έχεις βρει ακόμα ένα καλώδιο που να σε ικανοποιεί πλήρως; Επίλεξε αυτό και θα παρατηρήσεις πώς τα ποσοστά της μπαταρίας αυξάνονται γρήγορα!
Προδιαγραφές:
Υλικά: νάιλον, αλουμινένιο κράμα;
Βύσματα: 2x Type-C, Lightning, Micro-USB;
Ισχύς Type-C: 100W;
Ισχύς Lightning: 20W;
Ισχύς Micro-USB: 18W;
Ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων: 480mbps;
Έξοδος ρεύματος Type-C: 6A;
Έξοδος ρεύματος Lightning: 2.4A;
Έξοδος ρεύματος Micro-USB: 2A;
Μήκος καλωδίου: 1.5m.

Εναλλακτικά προϊόντα
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
Συχνά αγοράζονται μαζί
Προώθηση σε ανώτερη έκδοση
Δημοφιλή στην ίδια κατηγορία