Παρουσίαση
| Αξεσουάρ | Καλώδιο |
| Αναδιπλούμενο καλώδιο | Όχι |
| Συνδεσιμότητα | USB-C - USB-C |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Λειτουργικότητα | Δεδομένα και Φόρτιση |
| Μήκος καλωδίου | 2m |
| Ικανότητα | 100W |
Πακέτο Πώλησης
| Συσκευασία | Blister |
Έχετε λογαριασμό;
Συνδεθείτε για ταχύτερη ολοκλήρωση των αγορών σας.
€0,00 EUR
Χωρίς απόθεμα
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
Παραλάβετε την παραγγελία σας εγκαίρως με τη βοήθεια των αποτελεσματικών και αξιόπιστων υπηρεσιών παράδοσης μας.
Από ερωτήσεις σχετικά με τα προϊόντα έως την υποστήριξη μετά την πώληση, η ομάδα των ειδικών μας είναι εδώ για να σας βοηθήσει.
Εάν δεν είστε απόλυτα ικανοποιημένοι με την αγορά σας, παρακαλούμε επικοινωνήστε με την ομάδα εξυπηρέτησης πελατών μας. Δείτε περισσότερα







| Αξεσουάρ | Καλώδιο |
| Αναδιπλούμενο καλώδιο | Όχι |
| Συνδεσιμότητα | USB-C - USB-C |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Λειτουργικότητα | Δεδομένα και Φόρτιση |
| Μήκος καλωδίου | 2m |
| Ικανότητα | 100W |
| Συσκευασία | Blister |



Γρήγορη φόρτιση
Γιατί να χάνεις χρόνο περιμένοντας τη συσκευή σου να φορτίσει. Επίλεξε ένα καλώδιο δεδομένων Fast Charging και το τηλέφωνό σου θα έχει 100% μπαταρία.
Υλικά premium
Το πλεκτό νάιλον και το κράμα ψευδαργύρου είναι τα δύο ανθεκτικά υλικά που καθορίζουν την αντοχή στο χρόνο του καλωδίου Type-C. Ξέχασε τα εύθραυστα καλώδια!
Προδιαγραφές:
Υλικά: νάιλον, ψευδάργυρος;
Βύσματα: 2 x Type-C;
Ισχύς: 100W;
Μήκος καλωδίου: 2m.

Εναλλακτικά προϊόντα
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
Συχνά αγοράζονται μαζί
Προώθηση σε ανώτερη έκδοση
Δημοφιλή στην ίδια κατηγορία