Παρουσίαση
| Αξεσουάρ | Καλώδιο |
| Αναδιπλούμενο καλώδιο | Όχι |
| Συνδεσιμότητα | USB-C - USB-C |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Λειτουργικότητα | Δεδομένα και Φόρτιση |
| Μήκος καλωδίου | 1m |
| Ικανότητα | 60W |
Πακέτο Πώλησης
| Συσκευασία | Blister |
Έχετε λογαριασμό;
Συνδεθείτε για ταχύτερη ολοκλήρωση των αγορών σας.
€0,00 EUR
Χωρίς απόθεμα
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
Παραλάβετε την παραγγελία σας εγκαίρως με τη βοήθεια των αποτελεσματικών και αξιόπιστων υπηρεσιών παράδοσης μας.
Από ερωτήσεις σχετικά με τα προϊόντα έως την υποστήριξη μετά την πώληση, η ομάδα των ειδικών μας είναι εδώ για να σας βοηθήσει.
Εάν δεν είστε απόλυτα ικανοποιημένοι με την αγορά σας, παρακαλούμε επικοινωνήστε με την ομάδα εξυπηρέτησης πελατών μας. Δείτε περισσότερα







| Αξεσουάρ | Καλώδιο |
| Αναδιπλούμενο καλώδιο | Όχι |
| Συνδεσιμότητα | USB-C - USB-C |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Λειτουργικότητα | Δεδομένα και Φόρτιση |
| Μήκος καλωδίου | 1m |
| Ικανότητα | 60W |
| Συσκευασία | Blister |



Υψηλή αντοχή
Κατασκευασμένο από αλουμινένιο κράμα και πλεγμένο νάιλον, το καλώδιο τύπου C Blueo αντέχει στην καθημερινή φθορά και στις επαναλαμβανόμενες κάμψεις. Η ρομποστή του δομή παρατείνει τη διάρκεια ζωής του, εξασφαλίζοντας σταθερή και αξιόπιστη λειτουργία καθημερινά.
Σταθερή και γρήγορη μεταφορά δεδομένων
Εκτός από τη γρήγορη φόρτιση, το καλώδιο τύπου C επιτρέπει αξιόπιστη και συνεχή μεταφορά δεδομένων μεταξύ συσκευών. Μεταφέρετε μεγάλα αρχεία μεταξύ φορητού υπολογιστή και τηλεφώνου χωρίς διακοπές ή απώλειες σήματος.
Προδιαγραφές:
Υλικά: TPE;
Βύσματα: 2x Type-C;
Ισχύς: 60W;
Ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων: 480 Mbps;
Μήκος καλωδίου: 1m.

Εναλλακτικά προϊόντα
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
Συχνά αγοράζονται μαζί
Προώθηση σε ανώτερη έκδοση
Δημοφιλή στην ίδια κατηγορία