Παρουσίαση
| Translation missing: el.prezentare.cablu_retractabil | Όχι |
| Σύνδεσμος καλωδίου | USB-C |
| Γκάμα προϊόντος | AC-18E |
| Έξοδος | USB-C (5V / 0.55A) |
| Γρήγορη φόρτιση | Όχι |
| Μήκος καλωδίου | 1m |
| Ικανότητα φόρτισης | 2.75W |
| Τεχνολογία φόρτισης | Standard Charge |
| Τύπος φορτιστή | Φορτιστής Δικτύου Με Καλώδιο |
Πακέτο Πώλησης
| Συσκευασία | Bulk |
| Περιεχόμενο | Φορτιστής Δικτύου |
| Κατάσταση προϊόντος | Νέο |

