Παρουσίαση
| Σύνδεσμος καλωδίου | USB-C |
| Έξοδος | USB-C (3.3V - 11V / 4.05A / USB-C (3.3V - 21V / 2.1A |
| Γρήγορη φόρτιση | Ναι |
| Μήκος καλωδίου | 1.8m |
| Θύρα (έξοδος) φορτιστή | 1 x USB-C |
| Ικανότητα φόρτισης | 45W |
| Τεχνολογία φόρτισης | Υπεργρήγορη Φόρτιση |
| Τύπος φορτιστή | Φορτιστής Δικτύου με Καλώδιο |
Πακέτο Πώλησης
| Συσκευασία | Blister |
| Περιεχόμενο | Καλώδιο USB-C - USB-C / Φορτιστής Δικτύου |
| Κατάσταση προϊόντος | Νέο |





